O nás

Sortiment ElenDim regulácie osvetlenia.
Komponenty sytému regulácie osvetlenia – ElenDim pre riadenie a stmievanie LED svietidiel s rozhraním Dali.

Sme skupina odborníkov, ktorú zaujíma regulácia osvetlenia. Vlastne riešime ovládanie a stmievanie svietidiel. Na prvom mieste sme sa rozhodli pre obľúbený štandard DALI vo verzii 2. Po druhé máme vlastný vývoj, takže vieme splniť špecifické požiadavky užívateľov. V neposlednom rade máme za sebou firmu s 25 ročnou tradíciou.

Ako nás spoznáte.

Naše produkty ponúkame pod značkou ElenDim . Tvorí ju meno našej materskej firmy Elen, s.r.o. Navyše vyjadruje hlavnú činnosť – stmievanie, teda riadenie úrovne osvetlenia. Ak nás chcete spoznať lepšie, pošlite nám správu cez kontaktný formulár. Regulácia osvetlenia je téma, o ktorej s Vami radi porozprávame, či už staviate, alebo rekonštruujete.

S kým spolupracujeme.

Pre realizáciu diela preferujeme lokálne firmy, ako aj oddelenie údržby zákazníka. To preto, že dobre poznajú miestne pomery. Na druhej strane my im poskytneme nástroje a tipy pre prácu s DALI zbernicou.

Kto je našim vzorom.

So záujmom sledujeme podobne zamerané firmy, napríklad ako Helvar, Tridonic, Osram. Sú to veľké nadnárodné spoločnosti. Majú prepracované produkty, ale nemôžu byť k Vám tak blízko ako my.

Zároveň je tu záplava lacných výrobkov z Ázie. Aliexpress a podobné e-shopy ponúkajú kvalitné produkty, napriek nízkej cene. Je to dobrá voľba, avšak musíte prebrať zodpovednosť za celok. Prípadne Vám nevadí, že každé svetlo sa ovláda iným ovládačom …

Naši zákazníci.

Riadime ľubovoľné svetlá s DALI predradníkom. Predsa len sa špecializujeme na priemyselné haly a sklady. Napriek tomu sme už realizovali zimné štadióny, školské telocvične, hotely.

Viď naše referencie.