O nás

Sortiment ElenDim regulácie osvetlenia.
Komponenty sytému regulácie osvetlenia – ElenDim pre riadenie a stmievanie LED svietidiel s rozhraním Dali.

Sme skupina odborníkov, ktorú zaujíma regulácia osvetlenia. Vlastne riešime ovládanie a stmievanie svietidiel. Na prvom mieste sme sa rozhodli pre obľúbený štandard DALI vo verzii 2. Po druhé máme vlastný vývoj, takže vieme splniť špecifické požiadavky užívateľov. V neposlednom rade máme za sebou firmu s 25 ročnou tradíciou.

Ako nás spoznáte.

Naše produkty ponúkame pod značkou ElenDim . Tvorí ju meno našej materskej firmy Elen, s.r.o. Navyše vyjadruje hlavnú činnosť – stmievanie, teda riadenie úrovne osvetlenia. Ak nás chcete spoznať lepšie, pošlite nám správu cez kontaktný formulár. Regulácia osvetlenia je téma, o ktorej s Vami radi porozprávame, či už staviate, alebo rekonštruujete.

S kým spolupracujeme.

Vieme urobiť všetko, napriek tomu vítame spoluprácu s projekčnými kanceláriami. Vážime si prácu projektanta – spočiatku komunikáciu so zákazníkom a potom výsledný projekt. Detailný popis DALI inštalácie významne pomôže pri realizácii ako aj servise.

Pre realizáciu diela preferujeme lokálne firmy, ako aj oddelenie údržby zákazníka. To preto, že dobre poznajú miestne pomery. Na druhej strane my im poskytneme nástroje a tipy pre prácu s DALI zbernicou.

Kto je našim vzorom.

So záujmom sledujeme podobne zamerané firmy, napríklad ako Helvar, Tridonic, Osram. Sú to veľké nadnárodné spoločnosti. Majú prepracované produkty, ale nemôžu byť k Vám tak blízko ako my.

Zároveň je tu záplava lacných výrobkov z Ázie. Aliexpress a podobné e-shopy ponúkajú kvalitné produkty, napriek nízkej cene. Je to dobrá voľba, avšak musíte prebrať zodpovednosť za celok. Prípadne Vám nevadí, že každé svetlo sa ovláda iným ovládačom …

Naši zákazníci.

Riadime ľubovoľné svetlá s DALI predradníkom. Predsa len sa špecializujeme na priemyselné haly a sklady. Napriek tomu sme už realizovali zimné štadióny, školské telocvične, hotely.

Viď naše referencie.