Prečo ElenDim?

Prečo ElenDim

Keďže niekoľko spoločností ponúka podobné riešenia regulácie osvetlenia, často sa nás pýtajú: „Prečo by som si mal zvoliť ElenDim?“ Tu je päť najdôležitejších dôvodov, prečo.

  Náš tím zákazníckych služieb nás v prvom rade odlišuje od našej konkurencie. Nie sme len predajcovia regulácie, ale stojíme aj za jej vývojom a výrobou. Všetko realizujeme na Slovensku. Za technickú podporu, zákaznícky servis a podporu predaja nás neustále chvália. Sme veľmi ľahko dostupní prostredníctvom e-mailu, po telefóne a nepretržite pracujeme na tom, aby sme vám poskytli odpovede, ktoré potrebujete.

   Dokážeme ponúknuť veľmi príjemné ceny, čo z nás robí najlepšiu alternatívu pri regulácii osvetlenia s využitím DALI protokolu. Pre našich stálych zákazníkov ponúkame veľmi výhodný „Vernostný program“.

    Naše produkty dosahujú vysokú prevádzkovú spoľahlivosť aj v náročných podmienkach. Vývoju hardvéru sa venujú odborníci, ktorí v oblasti mikroprocesorovej techniky, automatizácie a robotizácie pracujú od roku 1991. Vývoju regulácií osvetlenia sa venujú od roku 2010. Práve dlhoročné skúsenosti s vývojom, výrobou a prevádzkou robia systém ElenDim spoľahlivým.

     Naše produkty sú vhodné pre malé, stredné aj veľké projekty. Najjednoduchšie systémy pozostávajú z napájacieho zdroja pre zbernicu, vstupnej jednotky a svietidiel. Veľké systémy tvoria do siete prepojené kontroléry a dispečerský server. To umožňuje systém riadiť centrálnym počítačom pre plánovanie, vzdialenú správu a monitoring systému. Užívateľsky prívetivé rozhranie má všetky funkcie, ktoré budete potrebovať.

      Počúvame súčasné požiadavky našich zákazníkov a neustále zlepšujeme naše riešenie regulácie osvetlenia. Sme si vedomí, že vývoj v tejto oblasti neustále napreduje a mení sa. Menia sa aj požiadavky zákazníkov. My svoj vývoj prispôsobujeme a zavádzame pre nich nové funkcie.